scorecardresearch

SONAX Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon

9 izlenme
Kategori Otomobil
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
DETAYLI İÇ TEMİZLİK YAPILMIŞ ARAÇLARA YAPILMASI TAVSİYE EDİLİR.

Kimimiz trafikte, kimimiz yollarda, her gün en az 2-3 saatimizi otomobilin içinde geçiriyoruz. Özellikle kış aylarında havaların soğuk olması dolayısıyla, klimaların çalıştığı, havalandırmanın çok az yapıldığı bir ortamı teneffüs ediyoruz. Bu ortamın virüs ve mikroplardan arındırılmış steril bir ortam olması, bizim, çocuklarımız ve bebeklerimizin sağlığı açısından son derece önemli.

Ancak, hemen belirtelim ki, otomobilin içinin temizlenmesi, ortamı mikroplardan ve virüslerden tam olarak arındırmaz. Özellikle döşemelerin ve iç kısımdaki aksamların bölme ve dip noktalarına, döşemelerin içine nüfuz eden kir, yağ ve lekeler; mikrop üretmeye devam eder. Kaldı ki bunlar, otomobilin en ayrıntılı iç temizliğinin yapılmasına rağmen, klimanın havalandırma kanallarında ve diğer yüzeylerde mikrop ve virüsleri barındırmaya devam eder.

Bu nedenle aracın ayrıntılı iç temizliği kadar, aracın içindeki tüm virüs ve mikropları yok etmek çok önemlidir.

SONAX uygulama merkezlerinde aracın detaylı iç temizliğinin yanısıra, aracın içindeki tüm virüs ve mikropları yok eden, ozonla dezenfekte uygulaması yapılarak, aracın içi oksitlendirilmiş, tertemiz, mis gibi bir ortama kavuşturuluyor.
Etiketler